Era Istrefi pas operacionit lirohet nga spitali

By

Ditë më parë këngëtarja Era Istrefi iu nënështrua në ndërhyrjeje kirurgjikale.

Ajo hoqi apenditin – zorrën qorre sic njihet në popull dhe normalisht, për gati një javë ishte në regjim shtrati pas intervenimit.

Por, Era ka marrë veten shumë shpejt dhe sot ka dalur nga spitali.

Ka qenë vetë këngëtarja ajo që ka bërë të ditur zhvillimin përmes disa fotografive ku shprehet që nihet më mirë se cdo herë tjetër, gati për projektet e rradhës.

Me ritmin e punës së Era Istrefit, si mbetet gjë tjetër pos t’i përvishet punës dhe të kthehet shpejt në projektet që e presin. /prive.al

Artikuj të ngjashëm