Kujt i ngjan Matini? Foto krahasuese e tregon të tërën

By

Ka një vit që ka lindur dhe si rrjedhojë, tashmë tiparet e fytyrës tashmë janë të formësuara.

E tashmë është më e lehtë të dihet se kujt i ngjan Matini, nipi i këngëtares Shyhrete Behluli.

Si bjond, mund të jetë menduar që ai i ngjan hallës apo gjyshes.

Sidoqoftë, Matini duket të jetë kopje e nënës së tij, Leartës.

Këtë e ka zbuluar një krahasim i fytyrës ndarë gjysmë për gjysmë në të cilin në të majtë është Learta bebe kurse në të djathtë, Matini.

Si dy pika uji, apo jo? /Prive.al

Artikuj të ngjashëm