Era Istrefi është bërë me shtëpi të re dhe me kaq sa pamë duket fantastike

By

Era Istrefi para pak ditësh njoftoi se po punon vazhdimisht për rikthimin e saj në muzikë me këngë të reja.

Por ky nuk ishte lajmi i fundit i mirë që ajo ndau së fundmi. Me anë të disa postimeve në llogarinë e saj në Instagram, këngëtarja njoftoi se është bërë me shtëpi të re.

Era shihet dukë vallëzuar në oborrin e saj që ka një pishinë të madhe dhe kjo ishte pamja e parë që ajo na dha nga shtëpia e saj.

Veç mund të paramendojmë se si duket pjesa tjetër.

Videon që ajo ka ndarë mund ta shihni më poshtë. /Prive.al

View this post on Instagram

A post shared by Prive.al (@prive.al)

Artikuj të ngjashëm