Era dhe Ledri vazhdojnë të kryesojnë me ‘Shumë pis’

By

Kënga ‘Shumë pis’ nuk ka dyshim se është më e dëgjuar gjatë gjithë stinës së nxehtë. E përpos që u bë pjesë e shumë listave muzikore ajo u klikua me të madhe në YouTube.

Nga 4 Korriku i këtij viti e deri më tani milionat sa vijnë e shtohen. Deri më tani ka regjistruar afro mbi 18 milionë e 500 mijë shikime.

Edhe pse sezoni i nxehtë ka përfunduar dyshja po vazhdojnë në koncerte së bashku, tani nëpër diasporë./Prive.al

Artikuj të ngjashëm