A është kjo ‘koha për të shkëlqyer’ e Getinjos?!

By

Reperi Getinjo i është futur shumë seriozisht diskografisë shqiptare. Pas bashkëpunime me motrat Evën dhe Fibin e po ashtu duetit me Endrin ka ardhur koha të shfaqet solo.

‘Lavire’ është projekti që pason ‘Kukullat’ e madje për të pritshmërinë sipas Getinjos janë të mëdha.

Në një imazh të marrë nga skena e klipit ai ka shkruar: “Koha për  të shkëlqyer”. Konkurenca nuk është e lehtë për të, pasiqë ai në këtë biznes rivalë deshi apo s’deshi ka vëllain e tij, Mozzik.

Cili nga ta do të jetë më i suksesshëm.?/Prive.al

Artikuj të ngjashëm