Enur Pakashtica debuton me “Ajshe” në duet me Adrian Gaxhën (VIDEO)

By

“Ajshe” quhet bashkëpunmi i parë i prezantuesit të njohur të emisionit Ëazzup në Klan Kosova, Enur Pakashtica.

Ai bashkoi forcat me Adrian Gaxhën për këngën me titull “Ajshe” që është bërë romake.

Muzika është realizuar nga Urbanistic dhe Brick Records, për tekstin janë kujdesur djemtë nga Panda Music, Tonic dhe Denk ndërkaq klipin  e realizoi Entermedia.

Kliko KËTU për ta parë projektin veror./Prive.al

Artikuj të ngjashëm