Ronela iu përvishet punëve!

By

Pas një viti i cili mund të karakterizohet si ters për Ronelën, me projekte të anuluara e prishje kontratash, 2016-ta po i shkon ‘vaj’ Ronela Hajatit.

‘A do si kjo’ në javët e fundit të 2015-tës dhe suksesi që pasoi duket se e kanë motivuar këngëtaren që të mos ndalet në projektet e reja.

Këngëtarja ka paralajmëruar këngën e re në rrjete sociale duke thënë se ka kohë që nuk i ka pëlqyer një këngë si kjo.

Për dukjen, Ronela do t’i besoj Niko Komanit teksa në gjitha punët ajo po shoqërohet nga Young Zerka, të dy tashmë si artistë të lirë e pa label.

Presim projektet e reja që duket të jenë premtuese. /PRIVE.AL/

Artikuj të ngjashëm