Kështu reagon Ardian Bujupi kur pyetet për lidhjen me një prezantuese

By

Ardian Bujupi na ka bërë shumë krenarë ndër vite me sukseset e tij në skenën muzikore shqiptare dhe gjermane.

Por, krahas muzikës, ai shpeshherë është komentuar edhe për jetën e tij private.

Muajve të fundit, emri i Bujupit u lakua për një lidhje të supozuar me një prezantuese televizive.

Por cila është e vërteta?! 

Si i ftuar në Prive për të promovuar risitë në karrierë, Ardian Bujupi nuk shpëtoi pa u pyetur mbi këtë pjesë.

Pas një hutie, ai sqaroi relacionin me vajzën në fjalë dhe statusin e tij aktual.

Detajet ua sjell videoja e mëposhtme nga minuti 5:50. /Prive.al/

Artikuj të ngjashëm