Eni Koçi: Sensuale dhe atraktive në këtë imazh (FOTO)

By

Ka pamjen e një kukulle dhe përçon tej mase sensualitet.

Këngëtarja Eni Koçi, përvec se e talentuar në muzikë ka edhe një pamje për lakmi.

Ajo ka publikuar në Instagramin e saj një imazh e veshur me një fustan transparent, që lejon tejpërtej t’i shihen linjat e mbajtura.

Koçi me këtë veshje, s’i ka lënë shumë vend imagjinatës dhe duket jashtëzakonisht bukur dhe në formë. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm