Kjo është familja e aktorit Astrit Kabashi (FOTO)

By

Përkundër sukseseve te mëdha në sferën profesionale të cilat i sjellin gëzim aktorit Astrit Kabashi, janë ato që vijnë nga familja e tij nga të cilat duke se mbushet jetë.

Ai ka postuar një imazh përkrah dy fëmijëve të tij dhe gruas e ku me dy torte në tavolinë, me gjasë feston ditëlindjen edhe të djalit edhe vajzës.

Djali i cili mbush plot 11 vite si dhe vajza nga ana tjetër, 6 vite jetë.

Ndryshe, aktori Kabashi ka mbi një dekadë që është i martuar me Shpresa Krasniqin dhe si fryt i dashurisë janë dy fëmijët, Amelia dhe Leka. /Prive.al/

Artikuj të ngjashëm