Çka po planifikojnë Afërdita e Diellza?!  (Foto)

By

Të dyja janë mjaft prezente në botën e medies. Mirëpo mesa duket Afërdita Paqarada dhe Diellza Kolgeci janë bërë bashkë për diçka të re.

Këtë lë të kuptosh fotografia që ka publikuar Afërdita në rrjetin social instagram me përshkrimin që po vijnë projekte të reja, duke mos dhënë detaje.

Paqarada së fundmi ka mbajtur një sfilatë në Aeroportin Ndërkombëtar të Prishtinës të titulluar ‘Arba’./Prive.al

Artikuj të ngjashëm