Engjëllusha hapë dyert e vilës në Brezovicë (VIDEO)

By

Këtë të premte, Engjëllusha na tregoi në detaje se si kalon ajo një ditë të zakonshme.

Duke na rrëfyer edhe detaje nga jeta profesionale dhe personale, kamera e Prive mori rrugë për në Brezovicë.

Ajo hapi dyert e vilës për të na prezantuar ambientet e bukura. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm