Zbulohet fansja më e madhe e Beyonces (VIDEO)

By

Adele është padyshim fansja më e madhe e Beyonces!

Këngëtarja 29-vjeçare hyri në Instagram për të ndarë disa video të saj duke vallëzuar me performacën e këngëtares 36-vjeçare, në Coachella.

Beyonce ishte në skenë për një orë e dyzet e pesë minuta dhe këndoi shumë hite të saj gjatë shfaqjes./Prive.al

View this post on Instagram

Mood 1 #Beychella

A post shared by Adele (@adele) on

View this post on Instagram

Mood 2 #Beychella

A post shared by Adele (@adele) on

View this post on Instagram

Mood 3 #Beychella

A post shared by Adele (@adele) on

Artikuj të ngjashëm