Engjëllusha feston ditëlindjen dhe urimin më të bukur e merr nga mamaja

By

Sot në familjen Salihu ka festë, sepse Engjëllusha po feston ditëlindjen e saj.

Natyrisht që ajo ka pranuar shumë urimë nga miq, ndjekës e kolegë, por më i bukuri si duket ishte ai i Shyhretes.

Me shumë pak fjalë që shkroi Shyhretja thuri një urim shumë të ëmbël.

“Gëzuar ditëlindjen engjëllusha ime,se zoti te fali si e ke edhe vet emrin❤ @engjellushasalihu“, ka shkruar ajo. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm