Eneda Tarifa shkelen në tepihun e kuq (FOTO)

By

Mjaft e përfolur dhe ishte përfaqësuesja e këngës në “Eurovision” ndersa tani, deri sa finalja e këngës po afrohet njejt po shtohet edhe emocioni.

Savage Kokëdhima është ajo që do të përkujdeset për paraqitjen e këngëtares Eneda Tarifa dhe back vokalistëve.

Ndryshe, komentet për fustanin dhe dukjen e saj kanë qenë mjaft pozitive gjatë parakalimit të Enedes në tepihun e kuq.

Ne i urojmë suksese dhe po kaq rrezatuese e presim edhe në natën finale!/PRIVE.AL/

f92a6cc85f0c9b95896b34f47dcb1244ef5c46af182d8297f474f17dbc6d2eb3_full

Artikuj të ngjashëm