Prishen Noizy dhe Duda ?!

By

Dikur ishin shokë shumë të mirë duke dëshmuar miqësi tejet të mirë mes reperëve në hip-hopin shqiptar.

Këtë raport, reperi nga Shqipëria Noizy dhe gjilanasi, Duda e kaluan edhe në një tjetër rrafsh.

Disa krijime muzikore varg me njëri-tjetrin rezultuan shumë të suksesshme por ka kohë që nga dyshja s’kemi dëgjuar gjë.

As foto me njëri-tjetrin e as postime të tjera.

Dyshimet për një relacion të krisur lindën kur projektet bombastike javore të Noizyt kaluan në heshtje nga Duda. Ai se tha asnjë fjalë për ‘Grande’ e krijimet tjera të atij që mendohej si mik.

Nga një kërkim i thjeshtë, vihet re se më dyshja as nuk e ndjekin njëri-tjetrin në Instagram megjithëse Duda ka akoma akterë tjerë të O.T.R ‘follow’.

Se çfarë mund të ketë ndodhur a janë prishur apo jo mes vete, nuk dihet! /PRIVE.AL/

 

Artikuj të ngjashëm