Ky lajm për Johnny Depp nuk është i vërtetë!

By

Së fundmi në medie është raportuar për rikthimin e aktorit Johnny Depp në filmin e famshëm “Piratët e Karaibeve”.

Është zbuluar se Johnny Depp nuk do të rikthehet si kapiteni Jack Sparrow në ekskluzivitetin e Pirates Of The Caribbean, gjë që është një lajm mjaft shqetësues nëse kjo rezulton e vërtetë. Ky lajm vjen përmes The Daily Mail.

Le të shkojmë në atë që po ndodh dhe pse Depp nuk do të kthehet në ekskluzivitetin e Pirates Of The Caribbean. Një raport pretendonte se emri i Depp ishte parë në një fletë thirrje për një film të ri në serinë e filmave jashtëzakonisht të njohur. Kjo më pas rezultoi në një breshëri thashethemesh që qarkulluan në internet të mërkurën pasi raporti pretendonte se ai do të ripërtërinte rolin e tij si kapiten Jack Sparrow, pavarësisht se u largua nga ekskluziviteti nga Disney në 2018.

Megjithatë, burimet e Daily Mail kanë pohuar se ky informacion ishte në të vërtetë i rremë dhe se nuk ka plane për të rikthyer Johnny Depp në ekskluzivitetin e Pirates Of The Caribbean. E gjithë kjo vjen pasi u zbulua se filmi i Margot Robbie Pirates ishte anuluar nga Disney. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm