Ja çfarë mund të ndiqni këtë të shtunë në PRIVE (VIDEO)

By

Prive këtë të shtunë sjell disa materiale interesante të cilat nuk duhet t’i humbisni.

Xhensila Myrtezaj, Klajdi Haruni, Armend Fejzullahu, Arta Bajrami dhe personazhe të tjera, do të mund t’i ndiqni të shtunën në ora 19:00.

Mos e humbisni – PRIVE, emision me Liberta Spahiun./Prive.al

Artikuj të ngjashëm