Enca pranon se ka pasur lidhje me një personazh publik!

By

Këngëtarja Enca Haxhia në këtë kohë karantine po i dedikohet maksimalisht fansave në rrjetet sociale. Artistja së fundmi ka luajtur përmes Instagramit E kam bërë / Se kam bërë.

E aty kuptuam diçka që nuk na kishte thënë asnjëherë në intervistë.

Enca e konfirmoi se ka pasur marrëdhënie intime me një personazh të njohur publik e madje ajo ka qenë dhe në lidhje.

Mirëpo, vetëm kaq pa dhënë ndonjë detaj se për kë bëhet fjalë./Prive.al

Artikuj të ngjashëm