Ndërron jetë bashkëshortja e këngëtarit shqiptar

By

Mbrëmë rreth orës 23:00, këngëtari i grupit të njohur ‘Ilirët” përmes llogarisë së tij në Instagram ka njoftuar se bashkëshortja e tij, Shpresa ka ndërruar jetë.

Shpresa pas vetes la këngëtarin Shemin dhe dy djemtë.

Artisti gjithashtu ka treguar se nuk do të presin  për ngushëllime në shtëpi, për shkak të gjendjes aktuale në glob./Prive.al

 

Artikuj të ngjashëm