Azet publikon këngën e tij të re “Hallo, Hallo”, në klip vajzat ‘paketojnë’ drogën (VIDEO)

By

Reperi me prejardhje shqiptare Azet, e ka publikuar projektin e tij më të ri.

Në bashkëpunim me mikun e tij Zuna, dy rep artistët kanë lansuar këngën e re të quajtur “Hallo, Hallo.

Sigurisht e tërë kënga është në gjuhën gjermane, ndërsa klipi patjetër që përmban vajza të bukura dhe shumë para të ekspozuara.

Ajo që bie në sy është se janë vajzat në klip, ato që luajnë rolin e paketueseve të ‘kokainës’ nëpër qese të vogla!

Artikuj të ngjashëm