Enca ka rënë në dashuri!

By

Marrëdhëniet e saj me femrat gjithmonë kanë qenë objekt diskutimi në shtypin rozë.

Puthjet e shpeshta në koncerte me fanse dhe jo vetëm pasi në radar kishte përfshirë edhe kolege, patën ngjallur dyshime për orientimin seksual të Encës.

E sot këngëtarja e shumë hiteve ka goditur sërish përmes një postimi në Instagram ku shihet një animacion i një vajze që fsheh gjoksin e saj.

Ajo kërkon që ndjekësit e saj të etiketojnë dikë me gjoks të madh teksa kujdeset që të tregojë se vetë i do shumë gjokset e femrave.

Ndryshe, në planin artistik, ajo së shpejti do sjell këngën e re që do e mbajë vulën e Zzapp&Chriss. /Prive.al/

Artikuj të ngjashëm