Si e uron Rita Ora nënën e saj për ditëlindje ?!

By

Nëna e Rita Orës, Vera feston sot ditëlindjen. Një udhëtim surprizë në Norvegji për pushime dimërore ishte dhurata për të në këtë ditë të veçantë.

Por përtej dhuratave, Rita është kujdesur edhe për një urim në rrjete sociale shoqëruar me një foto ku shihen të dyja dhe motra Elena vite më parë.

‘Urime ditëlindja mami! Të dua shumë! Unë nuk do shkruaj një paragraf sepse ti e di se sa shumë vlen për mua dhe çfarë ke bërë për mua. Të gjitha i bëj për ty. Të gjitha’ – ka shkruar Rita.

Ndryshe, zonja Vera në Britani të Madhe me profesion është psikiatre. /Prive.al/

Artikuj të ngjashëm