A janë prishur mes vete Dafina dhe Seveni?! (VIDEO)

By

Kur Dafina Zeqiri kishte Amerikën si një ëndërr të largët, në secilin prej udhëtimeve të saj përtej oqeanit kishte një adresë të pashmangshme – Seven Saraqin.

Dyshja konsoliduan një miqësi të pandarë duke u parë shpesh nën shoqërinë e njëri-tjetrin.

Gjërat shkuan deri në atë pikë sa të dyshohej mbi një lidhje e cila normalisht u mohua.

Por me zhvendosjen definitive të Dafinës në Amerikë, dy miqtë nuk është se i pamë më shpesh nën shoqërinë e njëri-tjetrit.

Kjo ngjalli dilema mbi ndonjë prishje të mundshme të dyshes. Si personazh në Prive, Seveni u përgjigj edhe mbi këtë temë.

Detajet në videon e mëposhtme nga minuti 5:00. /prive.al/

https://www.youtube.com/watch?v=ScepMZbsJII

Artikuj të ngjashëm