Sonte një Prive plot ekskluzivitete (VIDEO)

By

Prive, vjen këtë të premte më shumë materiale interesante nga bota e showbizit por jo vetëm.

Aida Doci dhe tani bashkëshorti i saj Naser Qeli vijnë në një intervistë ekskluzive të premten mbrëma.

Çfarë ndodhi me Adriana Matoshin?

Cili çift i famshëm po shpërngulen nga Kosova?

Të premten, “Prive” me Liberta Spahiun në Klan Kosova nga ora 22:00. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm