Dikur Getinjo ishte plotësisht i lumtur

By

Me datë 13 qershor, reperi ferizajas Getinjo festoi ditëlindjen e tij të 29-të.

Në prag të të 30-tave, reperi kishte marrë disa vendime të rëndësishme për të cilat shkroi në një postim në llogarinë e tij në Instagram.

“HBD to me ok 👽 29’ //Sot u bonen 29 vjet plot jete! Faleminderit Zotit dhe familjes! Un n’kto vitet e fundit kom jetu pa rregulla,pa plan diqysh hiq sma ka nij per kurgjo! N’kete vit kom vendos me ndryshu shum sene te vetja,me punu ma shum me veten mu largu pak prej jetes “CHILL NONSTOP” dhe gjithashtu mi kushtu rendesi shum ma shum profesionit tem MUZIKES! Ju dua❤” , kishte shkruar ai.

Një koincidence ose jo, Getinjo kujtoi një kohë kur ishte plotësisht i lumtur. Në llogarinë e tij në Instagram, ai publikoi një fotografi nga fëmijëria e tij në pushime verore në det, ku thekson se vetëm në këtë kohë je ‘100% i lumtur”. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm