Emma Roberts në lidhje me aktorin e famshëm

By

Emma Roberts thuhet se është në lidhje me aktorin Cody John prej disa muajsh.

Sipas E! News!

“Emma e do personalitetin e Cody-t”, tha një burim për gazetën. “Ai është me të vërtetë qesharak dhe ata kanë kaluar një kohë të mirë së bashku”.

Edhe pse Roberts është mahnitur me të dashurin e saj të ri, dyshja po “janë ngadalë” për hir të djalit 21-muajsh të Roberts, të cilin ajo e ndan me ish të dashurin Garrett Hedlund.

“Emma është e kujdesshme për të sjellë djalin e saj me njerëz të rinj,” vazhdoi insajderi, “por e di se dita do të vijë së shpejti”.

Thashethemet për romancë filluan të vërtiteshin në gusht kur John, 32 vjeç, postoi një foto bardh e zi të çiftit duke u puthur në Instagramin e tij.

Lajmi për romancën e re të Roberts vjen më pak se një vit pasi ajo u nda nga Hedlund pas tre vitesh së bashku.

Ish-çifti filloi lidhjen në mars 2019 dhe njoftoi se ishin në pritje të fëmijës së tyre të parë pak më shumë se një vit më vonë.

Që nga ndarja e tyre, Roberts dhe Hedlund kanë mbajtur një marrëdhënie miqësore ndërsa janë bashkë prindër Rhodes.

Artikuj të ngjashëm