Emina nuk e lë modelingun!

By

Që nga lajmi se modelja shqiptare Emina Çunmulaj është shtëtëzënë, shtypi rozë ngriti shumë aludime.

Një ndër to ishte se Emina e ka lënë modelingun dhe do ti përkushtohet vetëm vajzës. Mirëpo modelja ka reaguar përmes armës profesionale.

Ajo ka publikuar disa fotografi me përshkrimin kampanja e re publicitare e një marke aksesorësh.

Kjo fushatë marketing është realizuar gjatë kohës kur Emina ishte në muajt e parë të shtatëzanisë dhe po qëndronte në Mal të Zi.

E po ashtu dje ka realizuar një tjetër reklamë për një kompani në Amerikë.

emina 32

Artikuj të ngjashëm