Detaje nga projekti i ri i Bleros (VIDEO)

By

Blero së shpejti do të publikojë projektin e tij të ri muzikor.

Kënga quhet “Lambo” dhe do të lansohet më 24 maj.

Këtë e ka bërë të ditur vet ai përmes një video të shkurtër të postuar në llogarinë e tij në Instagram.

Më poshtë mundt t’I shihni pak pamje nga videoklipiiI ri./Prive.al

Artikuj të ngjashëm