Elvana, superstylish në Itali

By

Elvana Gjata ditë më parë mori rrugën për Itali bashkë me dizejnatorin e njohur Valdrin Sahiti.

Siç bëri të ditur Prive, arsyeja e udhëtimit kishte të bënte me një set fotografik për të cilin dyshja do bashkëpunojë me fotografin shqiptar që jeton në Firence, Eugenio Qose.

Mirëpo, duket se prezenca e Elvanës nuk ka kaluar pa u vërejtur nga italianët teksa këngëtarja shkëlqente me stilin dhe sharmin që reflektonte në rrugët e qytetit.

Ajo hasi edhe në fansa shqiptarë që dëshironin të shkrepnin foto me të falë mundësisë që patën për të takuar Elvanën. Nisur nga fakti se kjo eksperiencë po rezulton tejet e bukur për këngëtaren, padyshim se edhe rezultatet e punës do jenë të tilla. /Prive.al/

View this post on Instagram

@valdrinsahitiofficial 🔫

A post shared by Elvana Gjata (@elvanagjataaaa) on

https://instagram.com/p/9TXYmFwXCY

https://instagram.com/p/9RKCI0wXCJ

Artikuj të ngjashëm