‘OJ LULIJE’ NGA RYVA! (VIDEO)

By

Këngëtarja Ryva Kajtazi ka xhiruar videoklipin e saj më të ri që është bashkëpunim me Dj Star dhe Tarabuka Band.

Kënga është titulluar ‘Oj Lulija jonë’ dhe ka bazë nga kënga e vjetër me po këtë emër.

Përponimi i saj është bërë nga Bini Records e teksa klipin është realizuar nga ‘Bug Production’.

Ryva ka publikuar një video të shkurtër ku paralajmëron këtë spot./Prive.al

https://www.youtube.com/watch?v=ItfhvxT9Eh8&feature=youtu.be

Artikuj të ngjashëm