Eni Vasili publikon foto nga lindja e vajzave të saj!

By

Moderatorja e njohur e Top Channel Eni Vasili, ditë më parë është bërë në dy vajzave binjake Sofi dhe Nikoll.

Ajo përmes një postimi në rrjetin social Instagram, ka publikuar disa foto nga momenti i lindjes së vajzës së saj.

View this post on Instagram

A post shared by ENI VASILI (@enivasili)

Me këtë rast ajo e ka falenderuar fotografuar Armesa Kullolli, për fotografitë e kësaj pajisjeje vajzave të saj. /Prive.al

 

Artikuj të ngjashëm