Tiani feston ditëlindjen e dytë – Tuna emocionon me urimin (FOTO

By

Tiani – djali i Tunës dhe Patrisit, sot ka mbushur 2 vite jetë.

Urimin më të bukur padyshim që e mori nga nëna e tij, këngëtarja shumë e dashur për publikun.

Tuna hyri në Instagram për të postuar portretin e bukur familjar dhe për ta uruar djalin e tij me fjalët më të bukura të një nëne.

“Arritja ime më e madhe në jetë je ti për mua. Titulli më i bukur që kam del nga goja jote. Urime ditëlindjen jetë. Të don Mami&Babi”, ka shkruar ajo.

Urime Tianit./Prive.al

Artikuj të ngjashëm