E papritur: Pajtohen pas shumë vitesh dy artistët shqiptar?!

By

Tendencës së muajve të fundit, me theks të veçantë nga Dafina Zeqiri për të rregulluar marrëdhëniet me miq të dikurshëm, kolegë nga estrada duket se i janë nënshtruar edhe reperë.

Bashkë mund t’i shohim vetëm në xhirime të para më shumë se dhjetë viteve meqenëse për periudhë të gjatë kanë shkëputur marrëdhëniet mes shokësh.

Por, tash e tutje duket se urat e komunikimit ekzistojnë për emrat e njohur nga PINT e Babastars.

Fjala është për Festim Arifin – Lyrical Son dhe Agon Sylejmanin i njohur si Amiga që nga sot e ndjekin njëri-tjetrin në Instagram, moment të cilin e kanë kapur lexues të Prive.al.

Kujtojmë se dyshja bashkë kanë në repertor një duet para shumë vitesh të titulluar ‘Familja’ kur atëbotë Amiga kishte një nofkë tjetër e njihej si Big Xig. /Prive.al/

1478727673319

Artikuj të ngjashëm