Elita s’flet me kunatën? Ja komenti epik i prezantueses

By

Elita Rudi prodhon lajm në çfarëdo forme – madje edhe kur spekulohet për të pavërteta.

‘Nuhatjen’ për këtë pjesë portalet e kanë identifikuar dhe për rrjedhojë, një prej lajmeve me të cilin kanë ngritur pikëpyetje së fundmi lidhet me raportin e saj me kunatën, Blerinën.

Është komentuar se përse Elita nuk poston asnjëherë me të.

Por, nëse mendoni që ato nuk flasin, gaboheni.

Ka qenë vet Elita që ka dhënë përgjigje në shkrimet e portaleve përmes një komenti të bërë në të cilin i ka thënë të gjitha. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm