Me kë ndeshet Rita Ora në Met Gala Afterparty?

By

Pas darkës glamuroze në Met Gala, Rita Ora morri pjesë edhe në Met Gala Afterparty. Rita Ora ishte në shoqërinë e shoqes së saj shumë të mirë, modeles së famshme Kate Moss.

Shume yje tjerë ishin në po të njejtën “afterparty” përfshirë këtu edhe Andrew Garfield ish të dashurin e Ritës. Dyshja kishin një lidhje jo shumë publike, por që disa herë ishin fotografuar nga paparazët. Lidhja e tyre nuk ishte shumë jetëgjatë pasiqë Andrew ishte ai që kërkoi që të shkëpusnin lidhjet.

Rita nuk duket fare e bezdisur nga prezenca e Andrew në party, ku shihet duke festuar dhe socializuar me shumë yje tjerë.

Artikuj të ngjashëm