Andi Artani thotë emrin e vajzës me të cilën kishte pasur lidhjen më të gjatë

By

Djaloshi i pashëm nga Peja shumë shpejt u vu në radarin e të gjithëve që nga hyrja e tij në “Për’puthen”.

Andi Artani u bë një nga personazhet me të diskutuar në emisionin e dashurisë, për humorin karizmën dhe nuk shkon pa u përmendur raporti i tij me Jasmin Kadriu.

Për këtë të fundit foli gjerë e gjatë i ftuar në NIN me Alaudin Hamitin.

Teksa biseda po evoluonte, radha i erdhi edhe sfidës “Haje ose thuaje”.

Një nga pyetjet drejtuar nga Hamiti ishte që ai të thoshte emrin e vajzës me të cilin kishte lidhjen me të gjatë. Pa u menduar gjatë, ish-konkurrenti tha emrin e saj.

Zbulojeni duke ndjekur intervistën në videon e mëposhtme. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm