Elita e Gjiko publikojnë fotot e djalit dhe qenka DASHURI – ndërsa emri i tij është i veçantë

By

Reperi kosovar Asdren Gjikolli dhe bashkëshortja e tij, Elita Rudi, u bënë prindër në pasditen e së mërkurës.

Çifti i ri u bekuan me një djalë ndërsa tek sot ata kanë publikuar portretin e parë familjar dhe fotografitë e bebit.

AI ËSHTË THJESHT DASHURI – ndërsa emrin e ka të veçantë pasi që prindërit e pagëzuan me emrin Zëri.

“Mbrëmë Zoti na bekoi me djalin tonë Zëri Gjikolli♥️ Oh gëzim më të madh në jetë nuk paska!”, ka shkruar Elita në Instagram, duke e përshkruar si madhështore ndjenjën e të qenit nënë. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm