Kur ia del të dukesh seksi edhe në rroba skijimi – Marina shkëlqen në veshjet e Fendi-t

By

Moderatorja e famshme shqiptare Marina Vjollca po kalon pushimet dimërore në një vend të bukur në alpet austriake.

E shoqëruar nga e gjithë familja e saj, përfshirë bashkëshortin Getoar Selimi dhe motrat, Luanën e Lira Vjollcën, Marina po që po kënaqet.

View this post on Instagram

Jena motra kallaballak…😬 (Qershia ne mes😂)

A post shared by Marina Vjollca (@marina_vjollca) on

Dhe veshjet e saja si gjithmonë, edhe në këtë rast janë shumë luksoze dhe me emra të njohur të modës.

Marina ka pozuar në një palë veshje skijimi ngjyrë portokalli të markës Fendi dhe moderatorja po që po duket seksi edhe në veshjet më sportive të mundshme!

Artikuj të ngjashëm