Gëzim i madh në familjen e Shkurte Fejzës!

By

Dita e sotme sikurse edhe vitet tjera shënon një ditë feste në familjen e këngëtares Shkurte Fejza.

Kjo pasi pikërisht në këtë datë, vite më parë lindi njëra prej vajzave të këngëtares.

Bëhet fjalë për Besianën, të cilën e para zgjodhi ta urojë Gresa përmes një fotografie të publikuar në profilin e saj në Instagram.

Femijeria ime  nuk do te ishte e mbushur me gëzime dhe kujtimet ma të bukura pa një motër si ti… Urime ditlindja, e bukura e motrës! ? shkroi këngëtarja në urimin e saj. /Prive.al/

Artikuj të ngjashëm