Në të brendshme, Era Istefi debuton me modelin e ri të flokëve

By

Për sa kohë është në skenë, Era Istrefi ka spikatur me stilin e saj.

Larg tradicionales, Era nuk është e turpshme të provojë stile të ndryshme në veshje, grim dhe flokë.

Së fundmi, ajo ka publikuar një postim në llogarinë e saj në Instagram, për të na prezantuar modelin e ri të flokëve.

E veshur vetëm në sytjena në sy bien gërshetat e saj masiv dhe flokët e gjatë biondë.

Më poshtë mund të shihni postimin e saj të plotë. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm