Zëri tha një fjalë dhe ndjekësit e Elita Rudit u bënë lëmsh për t’ia qëlluar çfarë tha

By

Së fundmi, Elita Rudi publikoi një video të Zërit i cili tha një fjalë, dhe mami Elita u kërkoi ndjekësve të saj t’ia qëllonin çfarë tha ai.

Më poshtë videoja që Elita ndau në Instagram.

Teksa, më poshtë janë të gjithë ndjekësit e saj që po përpiqeshin të gjenin fjalën që Zëri po thoshte.

Shumë nga ata dhanë votën e tyre për oriz, mirëpo Elita më pas zbuloi se cilën fjalë po thoshte vogëlushi i saj.

“Tash janë ardh shumë mesazhe e nuk po mundem me i kontrollu mo, por kom m’rri me i nxon 2 personat e parë që e kanë qëllu. Fjala osht kastravec”, shkroi Elita në një situatë që duket se ka prodhuar shumë të qeshura në familjen e saj. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm