Pas Arta Bajramit, MC Kresha vjen në bashkëpunim me këtë këngëtare

By

Pas projektit të fundit “Ti kom fal’ këngëtarja Bleta Brovina po vazhdon ritmin e punës por kësaj radhe me bashkëpunime.

Artistja e re e skenës tonë e cila sigurt po bënë hapa drejt një karriere të suksesshme është bashkuar me reperin Mc Kresha në një bashkëpunim.

Teksti mbanë vargje të reperit Bim Bimma, muzika është punuar nga Diez Music njëherit kompania e cila menaxhon artisten në fjalë,.

Kënga ka ritm everore dhe pritet të lansohet shumë shpejt.

Artikuj të ngjashëm