Elgit Doda publikon projektin e ri (VIDEO)

By

Elgit Doda ka publikuar projektin e ri muzikor.

“TL -Toxic Love” quhet kënga, e cila është shkruar nga vet artisti, në bashkëpunim me Alban Kondi, Donald Veshaj dhe Romeo Veshaj.

Më poshtë mund ta dëgjoni të plotë. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm