Almeda e krahason me një kafshë bashkëshortin e saj turk (FOTO)

By

Almeda Abazi dhe bashkëshorti i saj turk, së shpejti do të bëhen prindër për herë të parë.

Çifti është në pritje të një djali, gjininë e të cilit e kanë zbuluar muaj më parë.

Derisa fëmija të vijë në jetë, Alemda po e shijon çdo sekondë të shtatzënisë dhe është shumë aktive në rrjetet sociale.

Gjëja e fundit që ka bërë është krahasimi i burrit të saj Tolgahan, me një mace për faktin se të dy kanë bërë mimikën e njëjtë në një fotografi.

Më poshtë mund ta shihni imazhin i cili është goxha i lezetshëm./Prive.al

Artikuj të ngjashëm