Në këtë imazh ajo po shkëlqen, Shyhrete Behluli 10-të vjet më e re

By

Është krejt ‘shyhret’ ashtu si e ka edhe emrin.

Këngëtarja e famshme e muzikës popullore, Shyhrete Behluli po duket 10-të vjet më e re në një fotografi që Learta Jakupi, nusja e djalit të saj ka publikuar në Instagram.

Derisa e tërë familja ishin në një dasmë, Learta ka publikuar imazhin me nënën e bashkëshortit të saj me të cilën gjithmonë ka thënë të ketë një raport të shkëlqyeshëm.

E buzëqeshur dhe e kuruar, këngëtarja po shkëlqen në fotografinë e Leartës, derisa edhe po rrezaton shumë lumturi. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm