Ekskluzive: Vjen deklarata ‘bombë’ për ‘ndarjen’ e Beratit e Alisës

By

Për të disatën herë me rradhë, futbollisti i njohur i kombëtares shqiptare, Berat Gjimshiti iu rikthye vendit në mediat rozë falë një raportimi të suplementeve në Shqipëri se definitivisht ai dhe e dashura e tij, Alisa i kanë dhënë fund lidhjes pas një krize.

Pooor, në këtë lajm nuk ka asgjë të vërtetë, SËRISH!

Në një prononcim ekskluziv për Prive, e dashura e futbollistit të njohur e ka mohuar plotësisht informacionin që zuri vend gati në çdo portal të Shqipërisë e Kosovës.

‘Sigurisht, e pashë lajmin. Normalisht, nuk është i vërtetë. Me ne çdo gjë është në rregull, se di pse ata gjithmonë po shpikin‘ – është shprehur bukuroshja.

Tutje, ajo ka sqaruar se përse ka marrë vendimin të mos ketë foto më me Beratin në rrjete sociale.

‘Ne nuk postojmë jetën tonë private të dashurisë në Instagram sepse mendojmë që kjo nuk është interesante dhe jo gjithçka duhet zbuluar në publik. Javën e kaluar ishim në Itali‘ – përmbylli Alisa prononcimin e saj.

Për të hequr gjithë dilemat e mundshme, ajo dërgoi për redaksinë e emisionit Prive edhe një foto të shkrepur së fundmi mes dyshes ku gjithçka në lidhje vërtetohet se po ec për mrekulli.

prive

Artikuj të ngjashëm