Ekskluzive në Wazzup: Arta Nitaj rrëfen dashurinë me djalin e Presidentit Thaçi

By

Për të parën herë e ftuar në Wazzup, bukuroshja Arta-Nitaj e njohur për rolin e saj si Xhesika në ‘O sa mirë’, përballë Enur Pakashticës dhe Erna Gecit shpalosi detaje mbi jetën e saj.

Pejanja tregoi mbi aventurën në serial, jetën e saj të përditshme e me fokus të veçantë lidhjen e supozuar të dashurisë, për të cilën Prive.al raportoi e para.

Çka thotë ajo për lidhjen?! A janë bashkë Arta dhe Endriti?!

Detajet në videon e mëposhme

https://www.youtube.com/watch?v=fZxeRIkxQ5k

https://www.youtube.com/watch?v=yAmt67Rv8TQ

Artikuj të ngjashëm