ÇILJETA PRINCESHA E OTR!

By

Nuk do te jëtë vetëm dueti që do i bëj bashkë Noizyn me Çiljetën. Këngëtarja i është bashkangjitur labelit të reperit ‘OTR’.
E këtë ngjarje Çili ka vendosur ta shënoj për gjithë jetën në trupin e saj.

‘E vendosa kurorën si një antare e familjes OTR dhe ndihem mjaft e lumtur’ është shkrimi që e shoqëron fotografinë me tatuazhin e ri të artistes.
Sa i përket projekteve ‘Gangsta Love’ shumë shpejt do të fluturoj në tregun shqiptar./Prive.al

https://instagram.com/p/0n33EOOQJD/

Artikuj të ngjashëm