Korab Shaqiri ndan imazhin e parë të djalit!

By

Nëntë javë më parë, këngëtari Korab Shaqiri dhe bashkëshortja e tij Lulkaçela Jashari u bënë prindër për të parën herë.

Me ardhjen në jetë të djalit, Alte, gjithçka ndryshoi për çiftin që u bekuan me fëmijë një vit e gjysmë pas martesës.

Por kjo periudhë e rëndësishme nga dyshja është preferuar të mbahet në privatësi të plotë nga Lulkaçela dhe Korabi.

Dyshja nuk kanë ndarë me ndjekësit në rrjete sociale foto apo detaje të tjera, deri sot.

Akulli është thyer me një fotografi të Shaqirit në InstaStory ky shfaq djalin tashmë dy muajsh i cili vetëm sa ka filluar t’ia ‘zë’ vendin. Më poshtë fotografia. /Prive.al/

 

Artikuj të ngjashëm